Дискретен онлайн секс шоп с бърза доставка

Снимка на Poppers Kick
Poppers Kick
Напиши мнение
14.99 €

Poppers Kick

KPP
Напиши мнение
14.99 €
В наличност
+ −
Описание

Kick poppers е еротичен ароматизатор за стая, чиято употреба превръща изживяванията от половия акт в неповторими усещания. Ароматът на попърса увеличава продължителността на Вашата възбуда и на оргазма.

Kick poppers е способен да промени изцяло Вашите усещания, да ги направи много по-чувствителни и да изпитате изцяло нови и приятни чувства от сексуалния контакт с Вашия партньор или партньорка!

Начин на употреба: Отворете капачката и оставете да се изпарява в проветриво помощение непосредствено преди полов акт! Избягвайте директна инхалация, злоупотреба и ненормално продължително излагане! НЕ ПОГЛЪЩАЙТЕ!
Опаковка: 10мл

Доставка в дискретна опаковка

Дискретна доставка

Дискретна доставка
Поръчката се изпраща в неутрална опаковка, без лого или обозначение на магазина.

Описание върху пратката
Върху пратката ще бъде посочено, че съдържа козметика.

Мнения
5
Отзиви: 15
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
M.
5
Реших да оставя мнение, защото наистина ми допадна. Оценявам най-вече, че на мен ми допадна повече от други подобни продукти.
Дарин
5
Poppers Kick е супер избор.
Petar
5
Поръчката с Poppers Kick дойде бързо.
Theo
5
Poppers Kick ме изненада приятно.
Nikolay
5
Poppers Kick е добре затворен и лесен за съхранение.
Мими
5
10/10, без много философия: продуктът се ползва без сложни обяснения
Viktor
5
Poppers Kick е точно попадение
Жоро
5
Poppers Kick се усеща бързо и е добре затворен.
Галина
5
Poppers Kick си върши работата.
Мария
5
Poppers Kick пристигна добре опаковано.

Showing 10 of 15 reviews

Бърза и дискретна доставка

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА за поръчки над 50 €

Качествено и бързо обслужване

Имате въпрос? Пишете ни — ще помогнем.

Връщане и рекламации

Вижте актуалните условия

Твоят бонус за продукта

Завърти и вземи до 20% за този продукт

Награди и шансове

    Кодът важи еднократно до изтичането му. За гостите ограничението важи за текущата сесия на браузъра.